Bathroom

Discover

Bedroom

Discover

Kitchen

Discover

Outdoor

Discover

Living room

Discover
Серед рішень Legrand для агропромислового комплексу — енергоефективне обладнання для захисту від перепадів напруги, установки компенсації реактивної потужності, автоматичні вимикачі, вводно-розподільні пристрої й ін., що забезпечують безперервність функціонування систем підприємства, максимальну енергоефективність, захист від збоїв і безпеку експлуатації.
Технології Legrand дозволяють підвищити ефективність персоналу при одночасному зниженні фінансових витрат. Глобальні рішення від загальновідомого бренду Legrand є гарантією довгострокової безпеки та високоефективної роботи будівель громадських установ — банків, спортивних споруд, лікарень та адміністративних структур.
Широкий вибір ретельно розробленої продукції і технологічних інновацій включає в себе рішення для автоматизованих систем в сферах обладнання для готелів, торгових центрів і офісних приміщень.
Устаткування Legrand — це надійна і безперебійна функціональність, безпеку і скорочення витрат на експлуатацію, надійність систем зберігання даних, гнучкість, компактність, швидкий монтаж і ефективний захист, а також безпечне підключення обладнання навіть в умовах екстремальних температур і вологості.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію