Надійна і безперебійна функціональність

Актуальні промислові рішення Групи Legrand покликані забезпечити довгострокову конкурентоспроможність підприємств, при цьому враховуючи всі інтереси замовників.
Обладнання Legrand — це надійна і безперебійна функціональність, безпека і скорочення витрат на експлуатацію, надійність систем зберігання даних, гнучкість, компактність, швидкий монтаж і ефективний захист, а також безпечне підключення обладнання навіть в умовах екстремальних температур і вологості.

ПОВІТРЯНІ АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ DMX³ 6300А

Повітряні автоматичні вимикачі DMX³ і вимикачі навантаження DMX³-I випускаються в чотирьох типорозмірів і мають стандартну вимикаючу здатність: від 42 до 100 кА. Апарати даної серії випускаються на номінальні струми від 630 до 6300 А.

Повітряні автоматичні вимикачі DMX³ і вимикачі навантаження DMX³-I поставляються як у фіксованому, так і викотному виконанні.

Ви можете розширити можливості керування DMX³ за допомогою додаткових пристроїв: незалежного і мінімального розціплювачів, електродвигунних приводів і вмикаючих котушок. Всі додаткові пристрої легко фіксуються засувками всередині апарату при знятій лицьовій панелі.

КЛЕМНІ БЛОКИ VIKING 3

ПРУЖИННІ, ГВИНТОВІ І СИЛОВІ

Клеми Viking 3 є основою електромонтажної системи, в яку також входять накінечники Starfix і система маркування CAB 3. Завдяки оптимізованим розмірами, простоті фіксації на монтажній рейці і універсальним торцевим кришкам, клеми нової серії Viking 3 дуже легко і зручно встановлювати, приєднувати і маркувати.

МОДУЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ DX3

МОДУЛЬНІ АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ DX³

Модульні автоматичні вимикачі серії DX³ від Legrand є втіленням найсучасніших технологій. У модельний ряд входять апарати на струми до 125 А, придатні для використання в житловому, комерційному та промисловому секторах, де необхідне поєднання високої надійності, селективності і безпеки.

ДЖЕРЕЛА БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ (ДБЖ)

МАКСИМАЛЬНА ЯКІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА ВИХОДІ

Модельний ряд джерел безперебійного живлення (ДБЖ) Legrand включає пристрої трьох типів: лінійно-інтерактивні, стандартні, модульні. Пропозиція поширюється на всі сфери застосування і гарантує високий рівень продуктивності по потужності і часу автономної роботи. ДБЖ Legrand дозволяють отримати оптимальне рішення для будь-якого завдання.

ПРИСТРОЇ КОМПЕНСАЦІЇ РЕАКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ (УКРП)

УКРП допомагають уникнути втрат електроенергії, підвищити ефективність і безпеку роботи обладнання. Енергоефективне обладнання Legrand може застосовуватися як індивідуально, так і в форматі комплексних рішень.

АКТИВНІ ФІЛЬТРИ

Активний фільтр безперервно генерує компенсаційний ток для пригнічення гармонік, усуваючи гармонійні спотворення і відновлюючи синусоїдальну форму струму.

Час реагування менше 300 мкс дозволяє активному фільтру покращувати якість електроенергії в режимі реального часу, запобігаючи тим самим можливе пошкодження обладнання. Активний фільтр добре пригнічує гармоніки струму, а також компенсує реактивну потужність.

Переваги активного фільтра при паралельному підключенні до основного джерела живлення:

 • Скорочення зносу і, як наслідок, продовження терміну служби обладнання за рахунок зменшення нагрівання і вібрацій.
 • Оптимізація обсягу обслуговування навантажень.
 • Дотримання ліміту споживання електроенергії, встановленого постачальником.
 • Постачання якісною електроенергією.

МЕТАЛЕВІ МОНОБЛОЧНІ І ЗБІРНІ ШАФИ СЕРІЇ ALTIS IP55-IK10

Металеві моноблочні шафи Altis IP 55 — IK 10, збірні металеві шафи Altis IP 55 — IK 10, силові розподільні і 19" шафи Altis, моноблочні IP 66 і збірні IP 66 шафи Altis inox — IK 10.

 • Широка лінійка типорозмірів і варіантів виконання: від 1200х600х400 до 2000х1200х800, скляні та суцільні двері, шафи двостороннього обслуговування. Естетичний зовнішній вигляд.
 • Багатий вибір монтажних аксесуарів дозволять створити будь-яку конфігурацію для розміщення необхідного обладнання всередині шафи.
 • Найвища здатність навантаження і жорсткість оболонки і внутрішніх монтажних елементів, що пропонують в даний момент на ринку (більше 1000 кг / м3).
 • Розміщення силового обладнання або автоматики на об'єктах підвищеної складності з необхідним ступенем захисту IP55 і складними умовами експлуатації (вплив хімічних речовин, динамічні і механічні навантаження).

РОЗПОДІЛЬНІ ЩИТИ І ШАФИ СЕРІЇ XL³

Широкий вибір розподільних щитків і шаф до 6300 А. Серія адаптована для найскладніших проектів, завдяки досконалості конструкції і широкому асортименту комплектуючих. Стильний зовнішній вигляд поєднується з високою захищеністю від пилу і вологи (до IP 55).

У нашому асортименті представлені:

 • збірні шафи XL3 4000 IP 30 - IK 07 і аксесуари, шафи;
 • щити і кабельні секції XL3 800 IP 43 - IK 08, шафи;
 • щити і кабельні секції XL3 800 IP 55 - IK 08;
 • шафи і кабельні секції XL3 400 IP 43 - IK 08;
 • шафи, щити і кабельні секції XL3 400 IP 55 - IK 08;
 • металеві та пластикові шафи XL3 160 IP 43 - IK 08/07;
 • вбудовані шафи XL3 160 IP 40 - IK 08;
 • накладні щити XL3 125 IP 40 - IK 09;
 • додаткове обладнання.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію